EMSA Generator, Emsa Jeneratör, EMSA Генератор

BAŞKAN'IN MESAJI

Rasim YıldızMerhaba,

EMSA GRUP, ülkemizin sanayileşme sürecine katkı sağlamış ALTERNATOR ve JENERATÖR konusunda öncülük etmiş lider kuruluşlarından biridir.

Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük küresel pazarlar, insan kaynakları, bilgi yönetim sistemleri, iş geliştirme alanlarına yaptığımız yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem başarılı olmakta en önemli stratejilerimizdir.

Bu başarıların temelinde elbette çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde 1977’den bu yana kurumumuza yaptığı katkılar yatmaktadır. Başarımızın ve enerjimizin ana felsefelerinden birisi ‘’TÜM PAYDAŞLARIN BEKLENTİLERİNİ YÖNETMEK‘’ ise bir diğeri "BİZCE MÜMKÜN" sloganımızdır.

Amacımız, siz müşterilerimize üstün hizmet vererek, enerjinizin sürekliliği açısından tüm beklentilerinizi karşılayabilmektir.

Emsa , sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan öte “mutluluk veren” bir şirket olmak gayesindedir. Bu nedenledir ki, yıllardır süregelen marka güvenilirliğimizin arkasında branşlarında uzman olan kadromuza devamlı yatırım yapmaktayız.

Emsa GRUP olarak, CUMHURİYETİMİZİN 100. Yılı vizyonu çerçevesinde tüm paydaşlarımızla birlikte yeniden yapılanıyoruz. Ana hedefimiz kurumumuzu bu yapılanma ile birlikte KÜRESEL ŞİRKET olmaya hazırlamaktır.

Bu yolculuğumuzda sizleri de, mutlu EMSA GRUP paydaşları arasında görmek dileğimiz ile,

SAYGILARIMIZLA;

Rasim YILDIZ
EMSA GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Copyright © 2022 EMSA Jeneratör. Tüm hakları saklıdır.
EMSA JeneratörEMSA Jeneratör