EMSA Generator, Emsa Jeneratör, EMSA Генератор

EMSA WEB SİTESİ İLKELERİ – YASAL UYARI

EMSA Web Sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitesinin sahibi EMSA Grup olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi EMSA Grup’a aittir. Web sitesinin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabi olup, lütfen siteyi kullanmadan önce aşağıda belirtilen şartları dikkatle okuyunuz. EMSA’nın söz konusu şartlarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu nedenle işbu web sitesini her ziyaret edişinizde (bundan sonra ziyaretçi, KULLANICI olarak anılacaktır) yasal uyarı bölümünü yeniden gözden geçirmenizi ve yapılmış değişiklikleri dikkate almanızı rica ederiz. KULLANICI, web sitesini görüntülemekle aşağıda belirtilen hususları peşinen kabul etmiş sayılacaktır. Bu metinde yer alan hususları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu Web Sitesi’ni kullanmayınız.

SİTE KULLANIMI :
1) Bu web sitesinde yer alan bütün ürün adları EMSA’nın ticari ve tescilli markası niteliğindedir. Bu ticari markaların veya web sitesi içeriğinde yer alan diğer yazılı ve görsel materyallerin izinsiz veya kötüye kullanımı açıkça yasak olup bahsedilen durumlar fikri ve sınai hakların, Türk Ticaret Kanunu'nun ve izinsiz kullanımı yasaklayan sair mevzuat hükümlerinin ihlali anlamına gelir. Böyle bir durumun tespiti halinde EMSA tarafından kanuni hakların korunması adına her türlü yasal yola müracaat edilmesi ile maddi/manevi tazminat talep edilmesi ve suç duyurusunda bulunulması hakları saklıdır.
2) Görüntülemekte olduğunuz web sitesinde bulunan hiçbir bilgi, EMSA'dan önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. EMSA’nın yasal hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.
3) Görüntülemekte olduğunuz web sitesinde yer alan bilgiler ile ilgili olarak EMSA’nın herhangi bir sorumluluğu söz konusu değildir. Her ne kadar EMSA bu web sitesindeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermekte ise de sitede yer alan bilgilerin doğruluğu veya tamlığı, uygulanabilirliği veya bu sitede yer alan bilgiler kullanılmak sureti ile istenilen sonucun elde edilebileceği konusunda EMSA'nın herhangi bir taahhüdü veya garantisi bulunmamaktadır. KULLANICI, bu web sitesinden elde ettiği özel amaçları için kullandığı bilgiler nedeni ile uğradığı/uğrayabileceği zararlar EMSA'dan herhangi bir talepte bulunamayacağını kabul etmektedir.
4) İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi EMSA açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. EMSA tarafından, KULLANICI tarafından görüntülenen www.emsa.gen.tr ve www.emsa-jenerator.com.tr web sitelerinde yer alan bilgilere ilişkin olarak açıkça ya da zımnen yasal olarak sorumluğunu doğuracak mahiyette herhangi bir garanti verilmemektedir. Başka bir ifade ile, KULLANICI'nın www.emsa.gen.tr ve www.emsa-jenerator.com.tr web sitelerinden elde ettiği bilgileri kullanması neticesinde, gerek KULLANICI'nın gerekse 3. şahısların uğrayacağı maddi veya manevi zararlardan EMSA’nın herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığı tüm sorumluluğun KULLANICI'ya ait olduğu KULLANICI tarafından kabul edilmiştir.

FİYATLAR:
5) www.emsa.gen.tr ve www.emsa-jenerator.com.tr sitelerinde herhangi bir fiyat bilgisi yer almamaktadır. İlerleyen dönemlerde fiyat bilgisinin yayınlanması durumunda şu bilinmelidir ki; Web sitesinde bulunan veya sunulan ürünlere ait fiyat bilgileri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve EMSA tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar bir satış teklifi teşkil etmediği gibi EMSA’yı ve yetkili satıcılarını bağlamamaktadır. Tüm EMSA ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir. EMSA’ın düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar katılan yetkili satıcılarda geçerlidir. EMSA istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

KULLANICI GÜVENLİĞİ :
6) EMSA web sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama,yazılım vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir. KULLANICI'nın, bu nedenle uğramış olduğu/olacağı zararlara ilişkin olarak EMSA'dan herhangi bir talep hakkı bulunmamaktadır. EMSA tarafından www.emsa.gen.tr ve www.emsa-jenerator.com.tr web siteleri üzerinden başka web sitelerine, kişisel sayfalara linkler verilmiş olabilir. Ancak, bu durum kesinlikle sitede linkleri verilen web sitelerindeki veya kişisel sayfalardaki görüş ve önerilerin EMSA tarafından da kabul edildiği anlamına gelmemektedir. Aynı şekilde EMSA linklerini vermiş olduğu web sitelerinde veya kişisel sitelerde yer alan bilgilerin KULLANICI tarafından ön izin alınmaksızın kullanılma hakkına sahip olunduğu yönünde bir taahhütte de bulunmamakta olup kullanılmadan önce ilgili web sitesinin sahibi gerçek veya tüzel kişiden izin alınması gerekmektedir. Linklerle mutlaka ilgili sitelere ulaşılacağı, sitelerden herhangi bir şekilde virüs tehdidi ile karşılaşılmayacağı vb. her ne nam altında olursa olsun EMSA'nın sorumluluğunu doğurabilecek herhangi bir taahhüt verilmemektedir. Söz konusu linkler, EMSA tarafından KULLANICI'ya kolaylık sağlamak üzere konulmuştur. EMSA'nın; KULLANICI tarafından bu şekilde erişim sağlanan site içerikleri nedeni ile KULLANICI'nın veya üçüncü şahısların uğrayacağı gerek maddi gerekse manevi zararlar nedeni ile herhangi bir sorumluluğu söz konusu değildir. Bu linkler vasıtası ile ulaşılan sitelere ilişkin tüm riskler KULLANICI'ya aittir.

İLETİŞİM :
7) KULLANICI tarafından site içeriği hakkında herhangi bir öneride bulunmak vb. herhangi bir konudaki görüş ve önerileri paylaşmak için EMSA'ya gönderilecek mesajlar, e-postalar vb. lerde yer alan bilgiler, EMSA tarafından KULLANICI’ya daha iyi hizmet verilebilmesi amacıyla kullanılabilecektir. Ancak, bu durum KULLANICI tarafından gönderilen e-postaya EMSA tarafından mutlaka cevap verileceği şeklinde yorumlanamayacaktır. KULLANICI tarafından ulaştırılan bilgilerin doğruluğu veya tamlığı konusunda EMSA'nın herhangi bir taahhüdü veya garantisi bulunmamaktadır.
8)Yasal zorunluluklar ve yargı kararları nedeniyle oluşması muhtemel durumlara dair uygulamalar saklı kalmak kaydıyla EMSA ; KULLANICI bilgilerinin gizliliğinin sağlanması konusunda azami hassasiyet gösterecektir.

Copyright © 2022 EMSA Jeneratör. Tüm hakları saklıdır.
EMSA JeneratörEMSA Jeneratör